אתר אימהות נולד לאחר חוויה אישית של מידע חסר במרבית האתרים בעברית.
אתר אימהות נולד בשבילכן, והוא אינו בעל אינטרסים שמנסה לדחוף מוצר או שירותים.
באתר תמצאו מידע שימושי רב שמטרתו לענות על השאלות החל משלב ההחלטה להכנס להריון, ועד לשלב של גידול הילדים.
קצת עלי
שמי ליאת אורבך, ילידת 1983, בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותעודת הוראה לגילאים 0-6., כיום מנהלת גן.
אני אמא ליובל שנולד בדצמבר 2010, אמא גאה, אמא שואלת וחוקרת, והאמת שלא רק כאם יש לי את העיניין והיכולת ללמוד ולחקור לעומקם של דברים.
הבחירה להקים משפחה ולהביא ילד לעולם  ברורה כמעט לכולן. אבל מה עושים לאחר ההחלטה ?
האתר אינו מיועד לאמהות בלבד, אמנם הוא כתוב בלשון נקבה אך הוא מיועד למשפחות הצעירות, ואתה שם שמתחבא מאחורי הכתף של אשתך.. תכניס את האתר למועדפים ותדאג לספק לבעלת הבית את התמיכה שהיא כל-כך חייבת בתקופה זו. כאן המקום שתקבל את כל התשובות איך להתמודד עם אישה עצבנית ומלאת הורמונים, איך לסייע ולתמוך בתהליך ההריון הלידה וגידול הילדים. איך מחליפים חיתולים, מתכונים לזאטוט בן החצי שנה שצריך להתחיל לאכול, ואיך להרגיע את התינוק.

האתר מרכז עבור הגולשים מידע אמין ועדכני שנאסף ממיטב המקורות בארץ ובעולם. אני משתדלת לא להביע דעה אלא פשוט להוות צינור ומקום מרכז בעברית לידע בנושאי האתר.

הסיבות להקמת האתר
יש הרבה אתרים בנושא הריון ולידה, קצת פחות שמדברים על גידול התינוק ואיך מתמודדים עם השינוי הגדול ביותר בחיים. את מרבית הידע שלי קבלתי מאתרים בשפה האנגלית. ולאחר שהבנתי שהאתרים בעברית לא מספקים מענה ראוי בחרתי לנסות את יכולתי בבניית פורטל שיענה לנשים שמחר יהיו במקום בו אני הייתי לא מזמן.

החזון מאחורי האתר
החזון פשוט ולא מתיימר - אתר שיספק בצורה פשוטה ועיניינית מענה לכל השאלות. ללא פרסומות מוסתרות, ללא קידום אינטרסים אישיים, וללא עומס גדוש של באנרים ופרסומות. לא תמצאו כאן פורומים כי יש כאלו מספיק גם בעברית וגם לא כתבות  והבעות דיעה. האתר מדבר תכל'ס. לכל שאלה תשובה. לכל מי שרוצה להתעמק קישורים לחומר יותר מעמיק עם ניסיון למיקוד ולמנוע את הבלבול וחוסר האונים שכל-כך שכיח במשפחות צעירות.

רוצים לדעת כיצד להבחין בין אתר מידע לאתרים המכילים פרסומות סמויות? בכתבה בקישור כאן
 

Copyright © 2011 RedX LTD.
Web Statistics Clicky